Jakie wykończenie jest najbardziej odporne na zarysowania?

Aluminiowe elementy: mebli, baterii łazienkowych i kuchennych oraz listwy są bardzo uniwersalne w użyciu, jednak dobrze wiedzieć, jak minimalizować korozję czy zarysowania. W naszej ofercie znajdziesz wyselekcjonowane listwy zarówno przypodłogowe, jak i przyścienne, które świetnie sprawdzą się w każdej aranżacji. Realizujemy je w kilku formach wykończenia: anodowanym, elektro-polerowanym lub malowane proszkowo.

Continue reading

Jak czyścić listwy aluminiowe?

Jak większość połyskujących elementów, listwy aluminiowe wymagają odpowiedniej pielęgnacji, żeby zachwycały swoją estetyką i były funkcjonalne przez lata. Jeśli szukasz sposobu na polerowanie listew aluminiowych, to dobrze trafiłeś! W tym artykule przedstawimy cenne wskazówki i skuteczne sposoby na czyszczenie oraz zadbanie o listwy, tak, żeby ślady użytkowania były niewidoczne, a widoczne plamy usunięte. Regularna konserwacja elementów aluminiowych zmniejsza ryzyko pojawiających się korozji, dlatego warto utrzymać nawierzchnie i elementy aluminiowe w połysku.

Continue reading

Jak zamontować profile LED

Jak zamontować profile LED?

Profil LED jest niezwykle istotnym elementem niemalże każdego zestawu oświetleniowego. Pełni w nim zarówno funkcję wizualną, jak i ochronną. Profile aluminiowe służące do prawidłowej instalacji taśm LED, są produktem zróżnicowanym nie tylko ze względu na zastosowanie, ale także swoją budowę.

Continue reading

Jakie listwy przypodłogowe wybrać

Jakie listwy przypodłogowe wybrać?

Listwy przypodłogowe są istotnym elementem wykończenia wnętrz, gdyż znacznie wpływają na estetykę oraz funkcjonalność całego pomieszczenia. Pełnią funkcję zarówno dekoracyjną, jak i ochronną. Listwy przypodłogowe maskują szczeliny dylatacyjne, pozwalają ukryć nieestetycznie wystające kable, a także zabezpieczają dolną część ściany przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami.

Continue reading

Montowanie listew przypodłogowych

Montowanie listew przypodłogowych

Listwy przypodłogowe są niezwykle istotnym elementem wykończeniowym. Pełnią one zarówno funkcję estetyczną, jak i praktyczną. Zastosowanie listew pozwala na uzyskanie spójnego połączenia ściany z podłogą. Aby profile mogły odgrywać należną im rolę, niezwykle istotne jest prawidłowe zamontowanie listew przypodłogowych.

Continue reading