C 80

Listwa cokołowa, która służy zarówno do montażu natynkowego jak i podtynkowego, umożliwiającego licowanie listwy z zewnętrzną okładziną ścienną.
Wykończenie: profil listwy może być anodowany, elektro-polerowany lub malowany proszkowo. Maskownicę można również wykończyć fornirem drewnianym.

Listwa cokołowa C 80 ma 80 mm wysokości i subtelnie podkreśla obwód ścian. Może być wykorzystana we wnętrzu loftowym, industrialnym, a także w eleganckich domach z klasycznym wystrojem z drewna.

Ponadto listwa posiada profil montażowy wykonany z aluminium oraz maskownicę z opcjonalnym wykończeniem przy użyciu forniru, blachy aluminiowej lub listwy MDF, dzięki czemu pasuje do każdego stylu wnętrzarskiego. Poza walorami estetycznymi listwa C 80 jest funkcjonalna i chroni ścianę przed zabrudzeniami i śladami codziennego użytkowania.

Listwa cokołowa C 80 to:

  • gwarancja jakości i długoletniej użyteczności
  • dopasowanie wykończenia listwy do wnętrza: fornir, blacha aluminiowa, listwa MDF
  • dodatkowa ochrona przed wilgocią, dzięki sylikonowej uszczelce

Nowoczesny wystrój wnętrza to nie tylko design i odpowiednia estetyka, ale także funkcjonalne rozwiązania. Sprawdź nasz model listwy C 80 i dobierz wykończenie zarówno do minimalistycznego wnętrza, jak i przytulnego pomieszczenia. Listwa aluminiowa nie musi być nudna – postaw na odważne wykończenie i ciesz się niebanalnym wystrojem!