LED 110

Listwa przypodłogowa, która służy zarówno do montażu podtynkowego jak i natynkowego. Model może zostać wyposażony w oświetlenie LED, a specjalna pianka umieszczona przy źródle światła gwarantuje optymalne jego rozproszenie.
Wykończenie: listwa może być anodowana, elektro-polerowana, wykończona fornirem drewnianym, malowana strukturalnie lub na dowolny kolor z palety RAL.

Listwa LED 110 to produkt przeznaczony dla każdego, kto ceni sobie eleganckie wnętrze z subtelnymi podświetleniami. Składa się z aluminiowego profilu montażowego oraz maskownicy wykończonej fornirem, blachą aluminiową lub listwą MDF. Listwa cokołowa LED 110 może zostać wyposażona w oświetlenie LED w standardowym ciepłym odcieniu, które podkreśli estetyczne detale wnętrza i nada mu niepowtarzalny klimat. Specjalna pianka umieszczona przy źródle światła gwarantuje optymalne jego rozproszenie.

Listwa cokołowa LED 110 to:

  • nowoczesny sposób na dodatkowe podświetlenie wnętrza
  • minimalistyczne wykończenie mieszkania
  • możliwość montażu podtynkowego i natynkowego
  • ochrona przed wilgocią

Nowoczesny wystrój wnętrza to nie tylko design i odpowiednia estetyka, ale także funkcjonalne rozwiązania, a w tym niebanalne oświetlenie. Sprawdź nasz model listwy LED 110, którego konstrukcja może być wyposażona w ciepłe światło LED. Listwy przyścienne i podłogowe nie muszą nudne – nie tylko możesz wybrać odpowiednie wykończenie, ale także zapewnić sobie klimatyczne podświetlenie!